+90 262 643 30 26

Sosyal Medyada Biz}

Draeger X-plore 5500 Tam Yüz Maskesi

Draeger X-plore 5500 Tam Yüz Maskesi

Draeger X-plore 5500 Tam Yüz Maskesi

Yoğun zehirli gaz çıkışı bulunan ortamlarda çalışan işçileri korumak adına devlet tarafından çıkarılan iş sağlığı ve güvenliği yasaları gereği bu işçilerin çalışma ortamında yüz maskesi takması zorunludur. İşçilerin sağlığını ve dolayısıyla işletmenin de sağlığını koruyan bu önlem günümüzde oldukça önemlidir. Draeger X-plore 5500 Tam Yüz Maskesi teknik ve estetik özelikleri açısından dikkat çekici cihazlardan birisidir.

 

Draeger X-plore 5500 Tam Yüz Maskesi Genel Özellikleri

 

Bu yüz maskesi içerisinde üç farklı katmandan oluşmaktadır. Her yüz tipine uyum sağlayabilen bu maskeler uzun süreli kullanım için özel üretim EPDM’den üretilmiştir. Bu sayede maske kullanıcıya yüksek performans ve uzun ömürlülüğü bir arada sunmaktadır. Kullanıcısına 180 dereceye kadar üst düzey görüş sunan bu maskeler sert darbelere karşı dayanıklı plastik çerçeveden ve en sert kimyasal etkilere karşı bile dayanıklı Triplex camdan üretilmiştir. Maskenin 5 farklı bölgeden destekleyici kayış sistemi bulunmaktadır. Bu sayede maska, kullanan kişinin kafasının üst bölgesinde baskı

oluşturmaz. Bununla birlikte maskenin saçları çekiştirmeden kolayca takılıp çıkarılmasına da olanak sağlanmış olur.

 

Eraysan müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Draeger X-plore 5500 Tam Yüz Maskesi ve diğer iş sağlığı güvenliği ekipmanları hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu cihazların kullanım şekli ve kalite farkına göre çeşitli modellerini http://www.eraysanisg.com.tr adresi üzerinde bir arada görünüleyerek fiyat açısından kendinize en ideal sistemi belirleyebilirsiniz.

10 Ağustos 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN