+90 262 643 30 26

Sosyal Medyada Biz}

Draeger Pas Lite Çelik Tüplü Solunum Seti

Draeger Pas Lite Çelik Tüplü Solunum Seti

Draeger Pas Lite Çelik Tüplü Solunum Seti

İş sağlığı ve güvenliği kanunları, zamanın şartlarına göre gelişiyor. Bu gelişmeleri yakından takip etmek zorunda olan işletmeler ve işyeri sahipleri ise kanunlar tarafından belirlenen bu kurallara uymak zorunda kalıyor. Draeger Pas Lite Çelik Tüplü Solunum Seti yenilenen ve geliştirilen dış ünite görünüşü ile kullanıcılarına profesyonel bir kullanım deneyimi sunuyor.

 

Bu set içerisinde uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilmiş solunum cihazı barındırmaktadır. Bununla birlikte özel üretim parçaları sayesinde bu set 12 yıla kadar uzun ömürlülük sunarken ömür boyu herhangi bir bakıma da ihtiyaç duymuyor. Dayanıklılığını içerisindeki kompozit karbondan alan Draeger Pas Lite Çelik Tüplü Solunum Seti bu sayede iskelet sisteminde hafifliği ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. Kompozit karbon iskelet sistemi bu setin yangın durumlarında yüksek sıcaklıklardan ve olası darbelerden etkilenmesini önlüyor. Bunun yanı sıra ise bu cihazı sırtına takacak kişinin zamanla omurga sorunlarına yakalanmaması için iskelet sistemi özel olarak dizayn edilmiştir.

 

Yeni nesil solunum cihazları hakkında detaylı bilgiler için Eraysan müşteri destek merkezi ile iletişime geçebilir ya da http://www.eraysanisg.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Piyasadaki başlıca markaların en üst düzey cihazlarına uygun fiyat ve model seçenekleri ile ulaşarak bütçeniz ve işletmeniz için en uygun modele anında ulaşabilirsiniz. Ayrıca işinde uzun yılların vermiş olduğu deneyimi kullanan Eraysan ile her türlü sorunuzun cevabı için iletişime geçebilirsiniz.

 

10 Ağustos 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN