+90 262 643 30 26

Sosyal Medyada Biz}

Draeger A1B2E2K1 HG CO NO-P3 Filtre

Draeger A1B2E2K1 HG CO NO-P3 Filtre

Draeger A1B2E2K1 HG CO NO-P3 Filtre

İş sağlığı ve güvenliği kanunlarına göre içerisinde insan sağlığına zararlı gaz üreten maddeler bulunduran işletmeler, bu ortamları uygun havalandırma sistemleri ile havalandırmak zorundadır. Bu ortamlardan çıkan gazlar temizlik malzemeleri ve tarım malzemeleri gibi birçok kaynaktan oluşabilir.

 

Draeger A1B2E2K1 HG CO NO-P3 Filtre piyasadaki en uzun ömürlü ve dayanıklı filtrelerden birisidir. Bu filtrenin diğer filtre sistemlerine göre en büyük farkı ortamdaki temizlik ve tarım maddeleri gibi etkenler dolayısıyla oluşan zehirli gazları filtrelemesinin yanı sıra havaya yayılabilecek azot oksit, insan sağlığı için oldukça zararlı olan civa buharı ve koku ile fark edilmesi imkansınz olan karbonmonoksit gazını da filtrelemesidir. Draeger A1B2E2K1 HG CO NO-P3 Filtre sistemleri CE sertifikalı ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanıcılara performansın yanı sıra sunduğu en büyük avantaj uzun ömürlülükte kendini gösteriyor. Bu filtre sistemlerinin çalışma ve saklama ömürleri 6 ile 12 yıl arasında değişkenlik göstermektedir.

 

Bu filtre sistemleri her ortama göre özel olarak da dizayn edilebilir. eraysanisg.com.tr adresini ziyaret ederek filtre sistemini kullanmak istediğiniz ortama en uygun filtre türünü öğrenebilirsiniz. Ayrıca piyasada üretilen farklı kapasite ve özellikteki birçok hava temizleyici filtre çeşidini bir arada görüntüleyerek kendi iş yerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun filtre sistemini kolayca keşfedebilirsiniz. İş sağlığı güvenliği ve ekipmanları ile ilgili ulaşmak istediğiniz bilgilere ise Eraysan müşteri destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

10 Ağustos 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN